– Wiem, że jak zostanie prezydentem, zawalczy o lepszą Polskę – powiedziała w rozmowie z RDN Małopolska Marta Nawrocka. Żona Karola Nawrockiego – kandydata obywatelskiego popieranego przez Prawo i Sprawiedliwość – odwiedziła Tarnów i region tarnowski.
W rozmowie z radiem RDN, podziękowała mieszkańcom za okazane zaufanie w pierwszej turze wyborów prezydenckich i zaapelowała o udział w drugiej turze wyborów.
– Ta druga tura to moment decydujący – od niej zależy, w jakim kierunku pójdzie nasz kraj – powiedziała Marta Nawrocka.
Odniosła się również do zarzutów, które w ostatnich dniach pojawiają się wobec jej męża w przestrzeni publicznej. Stwierdziła, że to element brudnej kampanii wymierzonej przeciwko Karolowi Nawrockiemu.
– Chciałabym serdecznie podziękować ziemi tarnowskiej za tak liczne głosy, które oddaliście na mojego męża w pierwszej turze. Dzisiaj byłam z wizytą w waszym pięknym regionie. Dziękuję za tak ciepłe przyjęcie i piękne widoki, które mogłam podziwiać, za waszą kulturę i tradycje. Zachęcam również do oddania głosu na Karola Nawrockiego 1 czerwca. Karol to prawdziwy wojownik, który walczy z brudną kampanią. Wiem, że jak zostanie prezydentem, zawalczy o lepszą Polskę.
W drugiej turze wyborów prezydenckich, która odbędzie się 1 czerwca, Karol Nawrocki zmierzy się z Rafałem Trzaskowskim, kandydatem Koalicji Obywatelskiej.