W nocy w niedziele (6.04) doszło do wypadku w Przyszowej, w gminie Łukowica. Samochód wypadł z drogi. Zdarzenie było na tyle poważne, że potrzebna była pomoc medyków.
Limanowskie służby dostały zgłoszenie o całej sytuacji po godzinie pierwszej nad ranem. Auto wypadło z drogi i dachowało. Jak udało nam się dowiedzieć, jedna osoba została poszkodowana i zabrana do szpitala.
Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja. Na miejscu pracowali też strażacy i załoga pogotowia ratunkowego.
Służby apelują o ostrożność na drogach. Nocne opady śniegu znacznie zmieniły warunki jazdy. Drogi mogą być nie tylko śliskie, ale też miejscami oblodzone, przez co przyczepność jest znacznie ograniczona.






![Będzie rekrutacja do żłobka. Teraz gmina szykuje się do odbioru budynku [WIDEO] 7 IMG 1869 scaled e1763549370466](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_1869-scaled-e1763549370466-350x250.jpg)







