Zobacz zdjęcia (fot. Nowosądecka Infrastruktura Komunalna):
Generalny wykonawca stadionu w Nowym Sączu kończy montaż oświetlenia boiska na wszystkich trybunach. Prace postępują sprawnie i zgodnie z harmonogramem – informuje spółka Nowosądecka Infrastruktura Komunalna.Rozpoczął się już montaż pokrycia dachowego nad trybunami A i D, a wykonawca prowadzi prace przy uszczelnianiu dylatacji trybun i roboty przygotowawcze do hydrofobizacji.
Spółka NIK podkreśla, że wykonawca ma już za sobą między innymi: montaż elementów stalowych zadaszenia, roboty wykończeniowe trybuny D oraz pomieszczeń pod trybunami i w budynku A, a także montaż izolacji termicznej dla trybun B, C i D.
Trwają również prace przygotowawcze do rozruchu systemu podgrzewania murawy stadionu.


![Nowy wiadukt nad Węgierską gotowy. Jedni się cieszą, inni obawiają dużej liczby pociągów i ciężarówek [ZDJĘCIA, WIDEO] 3 wegierska 4](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wegierska-4-350x250.jpg)

![Pożegnali garnitury. Alumni trzeciego roku mają już sutanny [ZDJĘCIA] 5 IMG 5192](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5192-350x250.jpg)

![Zima w natarciu! Tysiące domów bez prądu. Jest apel służb [AKTUALIZACJA] 7 1 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/1-1-350x250.jpg)



![Prezydenci Nowego Sącza z oświadczeniem na temat zarzutów prokuratorskich [WIDEO] 11 konferencja prezydent ns zarzuty](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/konferencja_prezydent_ns_zarzuty-120x86.jpg)



