Dziś, 13 lutego, obchodzimy Światowy Dzień Radia – medium, które mimo rozwoju nowych technologii wciąż cieszy się ogromną popularnością. Radio towarzyszy nam w domu, pracy i podróży, łącząc ludzi i dostarczając wartościowych treści.
Zapytaliśmy mieszkańców Tarnowa kiedy najchętniej słuchają radia.
– Jak jeżdżę samochodem. – W pracy i w aucie. – Słucham jak tylko mam okazję, sprzątając, odpoczywając.
Swoją rosnącą siłę potwierdza także Radio RDN, które zyskuje coraz większą słuchalność oraz rzeszę wiernych sympatyków. Wokół stacji prężnie działa Klub Dobrze Nastawionych, skupiający słuchaczy, którzy regularnie uczestniczą w spotkaniach i wydarzeniach organizowanych przez radio.
Każdego miesiąca członkowie klubu mają okazję brać udział w ciekawych prelekcjach na temat zdrowia i bezpieczeństwa lub wspólnie podróżować, odwiedzając wyjątkowe miejsca. To dowód na to, że radio to nie tylko dźwięk, ale także społeczność i wspólne przeżycia.
Światowy Dzień Radia to doskonała okazja, by docenić siłę tego medium i jego nieustanną zdolność do jednoczenia ludzi.
Wyjazdy, spotkania, modlitwa. Jak wstąpić do Klubu Dobrze Nastawionych?
Kulig i zabawa z kapelą. Klub Dobrze Nastawionych świetnie się bawił w Regietowie [ZDJĘCIA]