W sobotę (08.02) odbył się finał walentynkowego konkursu radia RDN i stowarzyszenia KANON.
Swoimi sposobami na pielęgnowanie miłości podzielili się z nami Dagmara i Dawid – jedna z nagrodzonych par.
– Poznaliśmy się przez portal randkowy i spotkaliśmy się po dwóch tygodniach na dworcu w Krakowie w czasach pandemii. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Dbanie o miłość to przede wszystkim długie rozmowy, wspólnie spędzony czas, nawet granie w planszówki. Czasem może być no po prostu wieczór spędzony na oglądaniu seriali lub filmów.
Pomysłodawcą projektu jest Stowarzyszenie KANON – autor cyklicznych spotkań 'Zakochani w Tarnowie’ oraz inicjator powstania 'Mostu Zakochanych’.







![Na cmentarzach trwają kwesty. Zbierają na odnowę grobów i wparcie tarnowskiego seminarium [ZDJĘCIA] 8 kwestaa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/kwestaa-350x250.jpg)
![Sądeczanie pamiętają o swoich bliskich. Cmentarze w Nowym Sączu są oblegane [ZDJĘCIA] 9 cmentarze](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/cmentarze-350x250.jpg)





