W czwartek (10.11) wieczorem służby ratunkowe interweniowały w Powroźniku, w gminie Muszyna. Kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi, wpadł do rowu i uderzył w drzewo.
Jak informują nas służby droga była chwilowo zablokowana. Drzewo, w które uderzył kierowca, spadło na samochód. Mężczyzna został poszkodowany.
Załoga karetki zabrała 57-letniego kierowcę do szpitala.

![To koniec ery asfaltowych boisk w gminie Krynica-Zdrój [ZDJĘCIA] 2 fot. Piotr Ryba](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/boiska_krynica_zdroj-350x250.jpg)

![Powstaną dwie nowe sale gimnastyczne. Wójt: Dzieci z tych miejscowości były do tej pory wykluczone [WIZUALIZACJA] 4 wizualizacja Rdziostów i Krasne Potockie, źródło: Urząd Gminy Chełmiec](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/sale_gmina_chelmiec-350x250.jpg)





![To koniec ery asfaltowych boisk w gminie Krynica-Zdrój [ZDJĘCIA] 10 fot. Piotr Ryba](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/boiska_krynica_zdroj-120x86.jpg)




