Wieloletni prowadzący telewizyjne show ‘Jaka to melodia’ przyjedzie do Kąśnej Dolnej.
Robert Janowski wyśpiewa piosenki o miłości, m.in. z repertuaru Jonasza Kofty, Wojciecha Młynarskiego i Magdy Czapińskiej.
Usłyszymy też ‘Odrobinę szczęścia w miłości’, ‘Małe miasteczko na Marienszacie’, czy ‘Już nie zapomnisz mnie’.
Koncert pt. ‘Zakochani są wśród nas’ już w sobotę 5 października o godz. 18.00 w sali koncertowej ‘Stodoła’ w Kąśnej Dolnej.








![Polka wygrała XII Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju [ZDJĘCIA] 9 kiepura konkurs](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kiepura_konkurs-350x250.jpg)

![Na stacji PKP w Nowym Sączu palił się wagon pasażerski [WIDEO] 11 print screen z nagrań udostępnionych przez funpage na FB: Wiadomości znad Dunajca](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar_dworzec-120x86.jpg)




