Akcja ratunkowa w gminie Pleśna. W piątek (23.08) wieczorem w miejscowości Woźniczna w starym, przedwojennym domu jednorodzinnym zawalił się strych z dachem.
Jak przekazał Radiu RDN Małopolska mł. asp. Kamil Wójcik z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, w budynku mieszkały dwie osoby 87-letnia kobieta i jej syn. Na szczęście nic im się nie stało. Zostali ewakuowani z domu.
Na miejscu pracują służby, m.in. policja i straż pożarna. Obecne są też władze gminy, które działają w celu zapewnienia lokalu zastępczego starszej kobiecie i jej synowi. Ich dom, po zawaleniu się dachu, nie może być już zamieszkiwany.

![Tragedia w powiecie limanowskim. Pożar i śmierć kobiety [ZDJĘCIA] 2 fot. OSP Łososina Górna](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar_krosna_osp_lososina-350x250.jpg)
![Sportowcy z Wojnarowej doczekają się nowego stadionu. Ruszyła budowa [ZDJĘCIA] 3 wojnarowa boisko budowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/wojnarowa_boisko_budowa-350x250.jpg)



![Chełmiec będzie miastem? Obietnice gminy, ale też wątpliwości mieszkańców [ZDJĘCIA] 7 chelmiec miastem](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/chelmiec_miastem-350x250.jpg)


![Tragedia w powiecie limanowskim. Pożar i śmierć kobiety [ZDJĘCIA] 10 fot. OSP Łososina Górna](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar_krosna_osp_lososina-120x86.jpg)




