Koniec zwycięskiej passy Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Zdjecie WhatsApp 2024 08 18 o 15.15.24 221bd9dd

Słonie po czterech wygranych z rzędu w Betclick 1. lidze, zremisowały z Ruchem Chorzów. Pierwszą stratę punktów w tym sezonie Niecieczanie odnotowali na własnym stadionie w meczu, który zakończył się wynikiem 1:1.

Bramkę otwierającą wynik dla Słoni zdobył w 15. minucie Morgan Fassbender, a gola na wagę punktu dla Ruchu Chorzów w 64. minucie zdobył Daniel Szczepan. Warto dodać, że Termalica mecz kończyła w dziesięciu po czerwonej kartce, którą 78. minucie obejrzał Arkadiusz Kasperkiewicz.

Mimo remisu Bruk-Bet nadal jest liderem pierwszej ligi z trzynastoma punktami po pięciu kolejkach, choć tyle samo oczek mają drugi Górnik Łęczna i trzecia Wisła Płock.

Kolejne spotkanie Słonie rozegrają w środę 21 sierpnia o godzinie 18:00, wówczas na własnym stadionie będą się mierzyć z Wisłą Płock.