Utrudnienia na drogach powiatowych w regionie limanowskim. Z objazdów będą musieli korzystać kierowcy w Mordarce i Ujanowicach. Zmiana organizacji ruchu obowiązuje od poniedziałku (5.08).
W Mordarce, koło Limanowej zamknięta zostanie droga na czas rozbiórki wiaduktu kolejowego. To jeden z etapów modernizacji linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz. Wedle zapowiedzi Powiatowego Zarządu Dróg utrudnienia w tym miejscu powinny trwać od poniedziałku (5.08) do 12 sierpnia.
Kierowcy mogą korzystać w tym czasie z objazdu przez Limanową ulicą Matki Boskiej Bolesnej lub drogą krajową 28. Zwracajcie uwagę na oznakowanie.

Z kolei w Ujanowicach możecie spodziewać się tylko częściowych utrudnień w przejeździe. Nowa nawierzchnia będzie układana na modernizowanym odcinku powiatówki w centrum miejscowości. Do wtorku – 13 sierpnia – ruch będzie odbywał się wahadłowo.
Ze względu na technologię wykonywanych robót będzie można też spodziewać się krótkotrwałego zamknięcia drogi na ok. 1-2 godziny na skrzyżowaniu w kierunku m. Sechna. Na chwilę wyłączenia ruchu będzie wyprowadzony objazd drogą gminną przez os.”Potoka”.



![Ul. Lwowska częściowo zamknięta. Utrudnienia w centrum miasta [ZDJĘCIA, WIDEO] 5 ul lwowska005](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/ul_lwowska005-350x250.jpg)









![Pożegnali garnitury. Alumni trzeciego roku mają już sutanny [ZDJĘCIA] 15 IMG 5127](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5127-120x86.jpg)

