Bruk-Bet Termalica Nieciecza z przytupem wchodzi w nowy sezon pierwszej ligi

452225972 1046950463814393 5166857529109969464 n

Wysoką wygraną rozpoczęli nowy sezon piłkarze Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Popularne 'Słonie’ pokonały na własnym stadionie 3:0 spadkowicza z ekstraklasy Wartę Poznań.

Pierwsza połowa nie zwiastowała takiego wyniku, bo spotkanie było bardzo wyrównane. Obie drużyny próbowały swoich sił, ale żadnej nie udało się pokonać bramkarza rywali. Więcej emocji przyniosła druga odsłona meczu.

W niej królowała tylko jedna drużyna. Niecieczanie strzelanie rozpoczęli w 53. minucie. Wówczas bramkę strzałem po ziemi zanotował Andrzej Trubeha. Kolejna bramka padła 13 minut później, na listę strzelców ponownie wpisał się Andrzej Trubeha. W samej końcówce bramkę zdobył jeszcze Artem Putiwcew. Kapitan 'Słoni’ wykorzystał w 89. minucie wrzutkę z rzutu rożnego i ustalił wynik końcowy na 3:0.

Swojego zadowolenia po meczu nie krył pomocnik 'Słoni’ Andrzej Trubeha, dla którego zdobyte dwie bramki miały duże znaczenie.

– Cieszę się, że wygraliśmy to spotkanie, bo tak sobie zakładaliśmy, że właśnie z przytupem zaczniemy zmagania ligowe. Cieszę się również z dwóch moich bramek, bo nie ukrywam, że poprzedni sezon był dla mnie ciężki. Teraz zaczęło się dobrze, teraz to podtrzymać i jedziemy dalej.

Kolejne spotkanie 'Słonie’ rozegrają w najbliższą sobotę 27 lipca. W ramach drugiej kolejki pierwszej ligi zmierzą się na wyjeździe z Chrobrym Głogów, który w pierwszym ligowym starciu wygrał 2:1 z Pogonią Siedlce.