Plakaty, afisze i ulotki z okresu I i II Wojny Światowej ze zbiorów Muzeum Ziemi Tarnowskiej można oglądać na najnowszej wystawie 'Wojenne papiery’.
Ekspozycja prezentowana w budynku Muzeum Historii Tarnowa i Regionu przeniesie nas w czasy I i II wojny światowej, gdy informacje przekazywane były w formie plakatów i afiszów, projektowanych i tworzonych rękoma grafików i drukarzy.
Kuratorami wystawy, którą oglądać będzie można do niedzieli 15 września są Przemysław Kozek i Jakub Nowak z Działu Historii tarnowskiego muzeum.
Wstęp wolny.


![Wyjątkowe ozdoby świąteczne i naturalna żywność. Warto być na Wielkim Jarmarku Bożonarodzeniowym [ZDJĘCIA] 4 jarmark 2025 galeria](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/jarmark_2025_galeria-350x250.jpg)

![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 6 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)










