Zmiana na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie. Po ponad siedmiu latach z tej funkcji odwołany został insp. Mariusz Dymura, będzie teraz kierował Komendą Powiatową Policji w Limanowej. Jego miejsce zajmie mł. insp. Marcin Sak dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Limanowej.
Inspektor Mariusz Dymura kierował tarnowską policją od 15.03.2017, wcześniej był Komendantem Powiatowym Policji w Bochni.
Mł. insp. Marcin Sak był już zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie.
Zmiany decyzją Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie weszły w życie 1 czerwca 2024 r.











![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 12 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)

![W Grybowie jest już nowa karetka. W nowym roku ruszy budowa nowej podstacji pogotowia [ZDJĘCIA] 14 gfdf31](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gfdf31-350x250.jpg)





