Ma wideo-laryngoskop do intubacji pacjenta, krzesełko kardiologiczne z funkcją zjazdu po schodach i czujnik tlenku węgla. Szpital Powiatowy w Bochni otrzymał nową karetkę.
Obecnie na terenie powiatu bocheńskiego stacjonuje pięć zespołów ratownictwa medycznego wyposażonych w karetki. Dwa w Bochni po jednym w Trzcianie, Dziewinie i Muchówce. Nowy pojazd trafi do ZRM w Muchówce i zastąpi mocno wyeksploatowaną dziewięcioletnią karetkę, która ma przejechane ponad 380 tys. kilometrów.
Nowy pojazd kosztował prawie 600 tys. zł i został zakupiony ze środków Funduszu Medycznego Ministerstwa Zdrowia.












![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 13 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-350x250.jpg)
![Budżet gminy Nawojowa. "Na miarę możliwości, bez kredytu" [ROZMOWA] 14 kielbasa stanislaw studio 12 2025](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/kielbasa_stanislaw_studio_12_2025-350x250.jpg)

![Rusza projektowanie nowego mostu w Mszanie Dolnej. Konieczna będzie rozbiórka starej przeprawy [ZDJĘCIA] 16 fot. GDDKiA](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/02/most_mszana_gddkia-3-350x250.jpg)
![Ojców Naszych Obyczajem. X Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy w Nawojowej [ZDJĘCIA] 17 Nawojowa](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Nawojowa-350x250.jpg)



![Nowy Sącz: Siostry Felicjanki służą Bogu i ludziom. To u nich jest Okno Życia [ROZMOWA] 21 felicjanki okno zycia](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/felicjanki_okno_zycia-120x86.jpg)
![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 22 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-120x86.jpg)



