14 porażka w sezonie. Sandecja Nowy Sącz komplikuje sobie walkę o utrzymanie w II lidze

stal stalowa wola sandecja fot adrian maras

Sandecja Nowy Sącz przegrała 1:2 ze Stalą Stalowa Wola w 26. kolejce piłkarskiej II ligi. Tym samym powiększyła się strata biało-czarnych do bezpiecznej strefy. Drużyna Roberta Kasperczyka jest przedostatnia w tabeli.

Wszystkie bramki padły w II połowie. Wynik otworzyli gospodarze ze Stalowej Woli w 66. minucie spotkania. 10 minut później pięknym strzałem sprzed pola karnego popisał się rezerwowy Radosław Gołębiowski. Gdy wydawało się, że Sandecja pójdzie za ciosem i spróbuje zdobyć bezcenne 3 punkty, po błędzie obrońcy przed własną bramką to zawodnik Stali pokonał golkipera Sandecji Martina Polacka.

Sandecja przegrała 14 mecz w sezonie i „umocniła” się na przedostatnim miejscu w tabeli. Po sobotnich (30.03) meczach 26. kolejki może nawet spaść na samo dno II ligi. Do końca sezonu zostało 8 meczów.