Domowe wypieki, suszone ryby, ręcznie robione wyroby z drewna i wyjątkowe ozdoby świąteczne. Tradycyjny już Kiermasz Bożonarodzeniowy w Żabnie przyciągnął tłumy.
– Na tym kiermaszu naprawdę można kupić wszystko, a kupujący za zakupy otrzymują choinki. Naprawdę jest wspaniale. – Oglądam tutaj wyroby ręcznej roboty, ozdoby choinkowe robione na szydełku. Uwielbiam to, ponieważ sama szydełkuję. – Fajna atmosfera zwłaszcza, że jest tu tak dużo choinek. Ma się wrażenie, że jest się w świątecznym lesie, co dodaje świątecznej atmosfery. Wybór produktów od producentów lokalnych jest bardzo duży, od desek ręcznie robionych, po soki z malin i jagody kamczackiej. Zdecydowanie tych produktów nie może zabraknąć na wigilijnych stołach. Zapach grilla ściąga tutaj chyba wszystkich.
Na Kiermaszu Bożonarodzeniowym był także wóz transmisyjny Radia RDN Małopolska, z którego nadawaliśmy program na żywo.




















![Wyciek gazu na skrzyżowaniu w Tylmanowej-Rzece. Mieszkańcy ewakuowani z domów [AKTUALIZACJA] 21 fot. Tadeusz Królczyk](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/tylmanowa-1-120x86.jpg)
![Lipnicki Korowód Świętych [25.10.2025] 22 fot. Paweł Heród](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/a60953c4-b316-4a65-9007-d6f6aeeb3efb-120x86.jpg)


