W starosądeckiej Opoce dowiecie się, jak się modlić biblią. Pomogą w tym rekolekcje „Lectio divina – Słowo oczytujące moje życie z miłością”.
Wyjątkowe spotkanie z Pismem Świętym poprowadzi biblista ks. Mirosław Łanoszka.
– Będziemy uczyć się, jak modlić się Pismem Świętym, jak odczytywać Słowo Boże w naszym życiu. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. Można się zapisywać telefonicznie lub przez formularz na naszej stronie internetowej. Uczestnicy powinni zabrać ze sobą Pismo Święte, notatnik i coś do pisania
– wyjaśnił ks. Krzysztof Czyżowski, rekolekcjonista Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania Opoka w Starym Sączu.
Rekolekcje odbędą się w dniach od 29 września do 1 października. Telefon kontaktowy w sprawie zapisów to 794 555 585.









![Ważna ulica w Limanowej zostanie zamknięta z powodu robót na linii kolejowej [SPRAWDŹ OBJAZDY] 11 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/limanowa_most_pkp_plk-120x86.jpg)
![Polki za mało korzystają z badań profilaktycznych. To wnioski z konferencji o raku piersi w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 12 konferencja rak piersi](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/10/konferencja-rak-piersi-120x86.jpg)



