Cztery osoby zostały poszkodowane i przetransportowane do szpitala po dachowaniu samochodu, do jakiego doszło na ul. Kazimierza Wielkiego w Zalasowej (gm. Ryglice).
Tarnowscy strażacy informują, że do zdarzenia doszło około 7.30. Samochód, z nieznanych dotąd przyczyn, zjechał z drogi, po czym dachował. W pojeździe były cztery osoby: dwójka dorosłych oraz dwoje dzieci w wieku 2 i 12 lat. Wszyscy uczestnicy zostali przetransportowani do szpitala na badania.
Na miejscu wciąż pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu. Samochód leży na dachu i częściowo wystaje na jeden pas. W akcji bierze udział jeden zastęp PSP JRG1 z Tarnowa, a także dwie jednostki OSP z Ryglic i Zalasowej.
Przyczyny wypadku będzie ustalać policja.







![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 8 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 13 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)

![Tragedia w powiecie limanowskim. Pożar i śmierć kobiety [ZDJĘCIA] 15 fot. OSP Łososina Górna](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/pozar_krosna_osp_lososina-120x86.jpg)



