1 osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Gaboniu w gminie Stary Sącz. Są utrudnienia niedaleko szkoły podstawowej.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek (11.09) tuż po godz. 8.00 na drodze gminnej.
Jak mówią sądeccy strażacy, zespół pogotowia ratunkowego udzielił pomocy dwóch poszkodowanym osobom. Jedna z nich została przewieziona do szpitala.

![Na stacji PKP w Nowym Sączu palił się wagon pasażerski [WIDEO] 2 print screen z nagrań udostępnionych przez funpage na FB: Wiadomości znad Dunajca](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar_dworzec-350x250.jpg)

![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 4 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-350x250.jpg)

![Św. Barbara już czuwa nad pracownikami Kopalni Surowców Skalnych w Klęczanach [ZDJĘCIA] 6 fot. Gmina Chełmiec](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/sw.-Barbara-350x250.jpg)



![Na stacji PKP w Nowym Sączu palił się wagon pasażerski [WIDEO] 10 print screen z nagrań udostępnionych przez funpage na FB: Wiadomości znad Dunajca](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/pozar_dworzec-120x86.jpg)




