Bez zaskoczenia. Sandecja przegrywa i jest na dnie II ligi

sandecja pogon adrian maras

Sandecja Nowy Sącz mimo rozegrania 6 meczów w II lidze wciąż jest bez zwycięstwa. Biało-czarni przegrali 0:3 w wyjazdowym starciu z Pogonią Siedlce i pozostaną na ostatnim miejscu w tabeli.

Gospodarze wyszli na prowadzenie pod koniec I połowy spotkania, jeśli Sandecja miała jeszcze nadzieję na uratowanie choćby punktu, straciła ją w 84. minucie meczu, gdy Pogoń wykorzystała rzut karny. Zespół z SIedlec dobił sądecką drużynę w 90. minucie, ustalając wynik na 3:0.

– Nie byliśmy w stanie przeciwstawić się gospodarzom, a zrywy mojego zespołu to było zdecydowanie za mało. My całościowo nie wyglądaliśmy dobrze – zarówno w obronie, jak i w ataku. Zbyt dużo przegranych pojedynków jeden na jeden i zbyt duże odległości między formacjami. Musimy być bardziej konkretni w działaniach, by zdobywać punkty w tej lidze. Brakowało nam stabilności