W środę (16.08) ruszy remont ul. Nowochruślickiej w Nowym Sączu. Zamknięta zostanie prawa jezdnia, którą poruszacie się od ul. Lwowskiej do ul. Chruślickiej. Na drugiej, lewej jezdni będzie można jeździć w dwóch kierunkach. Nie będzie można wjechać z ulicy Sucharskiego w ulicę Nowochruślicką w kierunku Krakowa.
W trakcie przebudowy wymieniona zostanie nawierzchnia jezdni i podbudowa. Prace będą też dotyczyć kanału deszczowego i chodnika. Wykonawca ma również wymienić oświetlenie na ledowe i zamontować dodatkowe światła przy przejściu dla pieszych.
Remont ul. Nowochruślickiej rozpocznie się w środę o godz. 8.00 i potrwa do grudnia.




![To nie będą łatwe dni dla kierowców w Limanowej i w Mordarce [OBJAZDY] 5 fot. PKP PLK](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/mordarka_pkp_plk-350x250.jpg)




![Wypadek w Woli Rzędzińskiej. Starszy mężczyzna był reanimowany [AKTUALIZACJA] 10 zdj. ilustracyjne, archiwum RDN](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-zdjecie-scaled-1-350x250.jpg)



![Pożegnali garnitury. Alumni trzeciego roku mają już sutanny [ZDJĘCIA] 14 IMG 5127 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/11/IMG_5127-1-120x86.jpg)

