W Rzepienniku Biskupim na terenie jednej z firm doszło do przygniecenia osoby przez samochód ciężarowy. Na miejscu zdarzenia wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego po osobę poszkodowaną.
Jak mówi mł. bryg. Marcin Opioła z PSP w Tarnowie, poszkodowany mężczyzna został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego.
– Wpłynęło zgłoszenie o przewróconej ciężarówce w Rzepienniku Biskupim. Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód ciężarowy jest przewrócony na bok. Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, sprawdzeniu tego pojazdu pod kątem wycieków oraz z jednoczesną ewakuacją kierowcy z tego samochodu na deskę ortopedyczną przez strażaków i ten poszkodowany mężczyzna został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Przytomny, w kontakcie słownym.
Na razie nie są znane przyczyny przewrócenia ciężarówki. Ustalać je będzie policja.



![Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej przeżywają adwentowe przygotowania do świąt [ZDJĘCIA] 4 grodek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/grodek-350x250.jpg)








![Stary Sącz: Ponad 40 mln złotych na inwestycje. Jedną z nich będzie drugi Park&Ride [WIDEO] 13 Jacek Lelek](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Jacek-Lelek-120x86.jpg)

