Już dzisiaj reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz z Meksykiem. W Tarnowie będzie strefa kibica. W Centrum Sztuki Mościce na dużym ekranie będzie możliwość obejrzenia wszystkich rozgrywek biało-czerwonych. Mecze reprezentacji Polski transmitowane będą dla kibiców w kinie Millenium.
– Bardzo się cieszymy, że jako jedyna instytucja w Tarnowie możemy zaproponować kibicom projekt pod nazwą 'Mundial w kinie Millenium’. Zapraszamy wszystkich, całe rodziny do tego, aby wspólnie kibicować reprezentacji Polski podczas zbliżającego się mundialu
– mówiła dyrektor CSM Anna Chmura.
Początek spotkania Polski z Meksykiem dziś o godzinie 17:00. W Centrum Sztuki Mościce już można rezerwować miejsca.
Autor: Marcin Hebda



![To był wyjątkowy jubileusz w przedświątecznej atmosferze. Gmina Korzenna świętowała 35-lecie samorządu [ZDJĘCIA] 4 Korzenna 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/Korzenna-1-350x250.jpg)


![Zubrzyk: Zablokowana droga, wstrzymany ruch pociągów [AKTUALIZACJA] 7 droga 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/droga-1-350x250.jpeg)






