Tarnowskie siatkarki za burtą turnieju na piasku

301393406 475856734550060 2960316601514942281 n

Siatkarki Roleski Grupy Azoty ANS Tarnów w meczu o 'być albo nie być’ w turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet przegrały z Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 0:2

Początek meczu zdecydowanie należał do siatkarek z Tarnowa. Grały pewnie i skutecznie, a swoją zagrywką 'męczyły’ rywalki, co pozwoliło im odskoczyć nawet na 6 punktów (14:8). Wówczas trener bydgoszczanek poprosił o czas dla swojego zespołu.

Po przerwie w grze 'Żyraf’ coś się zepsuło. Nie kończyły już tak pewnie swoich akcji, co spowodowało, że bydgoszczanki najpierw zdobyły 5 punktów z rzędu, a później doprowadziły do remisu (15:15).

Następnie gra toczyła się punkt za punkt. Niestety w końcówce bydgoszczanki odskoczyły na dwa 'oczka’, ostatecznie zwyciężając pierwszego seta 25:23.

W drugim secie gra tarnowianek kompletnie się posypała. 'Żyrafy’ miały ogromne problemy w przyjęciu, źle rozgrywały i nie potrafiły skutecznie kończyć ataków. Ich błędy skrzętnie wykorzystywały rywalki, które konsekwentnie powiększały przewagę punktową, by finalnie zwyciężyć 25:12 i 'zamknąć’ całe spotkanie wynikiem 2:0.

Porażka z Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz oznacza pożegnanie się siatkarek Roleski Grupa Azoty ANS Tarnów z tegoroczną edycją turnieju PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet.

Przypomnijmy, w trzech meczach odniosły jedno zwycięstwo i zanotowały dwie porażki.