Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu poszukuje 32-letniego Karola Barana z Nawojowej. Mężczyzna wyszedł z domu przed północą, w czwartek 12 sierpnia i do tej pory nie wrócił. Nie nawiązał też żadnego kontaktu ze swoją rodziną.
Karol Baran ma 182 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, jasne oczy i ciemne, krótkie włosy. W noc zaginięcia ubrany był w spodnie dżinsowe, szarą bluzę dresową bez kaptura, oraz czarne, sportowe buty.
Nowosądeccy policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat zaginionego na numer 112, lub też całodobowy numer 47 833 46 30.




![Integracja, tolerancja i uczenie wrażliwości. Europejski Tydzień Autyzmu w Nowym Sączu [ZDJĘCIA] 5 MOK 1](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/MOK-1-350x250.jpg)

![W Grybowie jest już nowa karetka. W nowym roku ruszy budowa nowej podstacji pogotowia [ZDJĘCIA] 7 gfdf31](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/gfdf31-350x250.jpg)



![Tragedia w Ropie. Nie żyje 80-letnia kobieta, która miała zostać postrzelona [ZDJĘCIA] 11 fot. halogorlice.info](https://rdn.pl/wp-content/uploads/2025/12/postrzelenie_ropa5-120x86.jpg)



