RDN: Bogaty program Klubu Dobrze Nastawionych

 

Piknik klubowiczów, pielgrzymka do Zakopanego czy wizyta w Ochotnicy Górnej – to tylko część planów Klubu Dobrze Nastawionych radia RDN na najbliższe dwa miesiące. Magdalena Iwaniec, prezes Klubu podkreśla, że majowo-czerwcowy program spotkań klubowych jest bardzo bogaty w wydarzenia.

Na początku maja ruszamy z naszą pierwszą wycieczką – mówi Magdalena Iwaniec. – 6 maja w sobotę wyjeżdżamy na wiosenny redyk do Ochotnicy Górnej, czyli uroczyste wyjście owiec na hale – dodaje.

Tydzień później odbędzie się pielgrzymka do Zakopanego. – 13 maja przypada 100. rocznica Objawień Fatimskich, dlatego odwiedzimy sanktuarium na Krzeptówkach, które zostało wybudowane jako wotum wdzięczności za ocalenie życia Janowi Pawłowi II. W niedzielę odwiedzimy pustelnię Brata Alberta na Kalatówkach – mówi prezes Klubu.

A 25 maja w ogrodach radia odbędzie się czwarty piknik Klubu Dobrze Nastawionych z udziałem Trubadurów. Natomiast w pierwszy weekend czerwca zaplanowano zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej, gdzie na klubowiczów czeka wiele atrakcji. – Zwiedzimy kopalnię złota w Złotym Stoku, twierdzę kłodzką, przespacerujemy się po uroczym miasteczku, przejedziemy przez Park Narodowy Gór Stołowych, zobaczymy kaplicę czaszek w Czermnej a także miasto cudów, czyli Bardo śląskie – wymienia Magdalena Iwaniec.

Szczegółowe informacje oraz rezerwacja miejsc w siedzibie Klubu Dobrze Nastawionych radia RDN przy ulicy Bema 14 w Tarnowie. Zapraszamy również na stronę internetową klubu: www.klubdobrzenastawionych.pl.

Posłuchaj Magdaleny Iwaniec:

 

Krystian Janik