RDN: Już 7 lutego Stanisława Celińska wystąpi w Tarnowie

 

Wszechstronna artystka, wybitna aktorka i utalentowana wokalistka wystąpi w Tarnowie na zaproszenie RDN Małopolska. Stanisława Celińska stanie na deskach Centrum Sztuki Mościce 7 lutego. Artystka zaprezentuje utwory z płyty Atramentowa.

Bardzo zależało nam na tym, aby Pani Stanisława wystąpiła przed tarnowską publicznością – mówi ks. Jacek Miszczak, dyrektor radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sacz. – Odkąd Stanisława Celińska nagrała przepiękną płytę Atramentową, płytę która zdobyła cale mnóstwo nagród za rok 2015, Radio RDN zabiegało o to, by koncert pani Stanisławy Celińskiej odbył się w Tarnowie – mówi ks. Jacek Miszczak i dodaje, że najnowszy projekt artystki to bardzo klimatyczne utwory. – Koncert będzie cudowny. Miałem przyjemność uczestniczyć w takim koncercie kilka tygodni temu w Krakowie. Stanisława Celińska tworzy przepiękny klimat nie tylko takiej zadumy, ale też jako aktorka potrafi stworzyć na scenie sytuacje komiczne – przyznaje dyrektor RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

Stanisława Celińska wystąpi na zaproszenie RDN 7 lutego. Spotkanie odbędzie się w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie o godzinie 18.00. Bilety są jeszcze do nabycia w siedzibie RDN Małopolska przy ulicy Bema 14 w Tarnowie.

Posłuchaj ks. Jacka Miszczaka:

Patrycja Wolnik

tarnow_celinska-07-02