RDN: Sylwestrowa gorączka sobotniej nocy na 103,6 FM!

 

To będzie prawdziwa gorączka sobotniej nocy, czyli Sylwester z RDN. Wieczór dla Ciebie w wydaniu sylwestrowego szaleństwa czeka na Was już dziś w RDN Małopolska. Jeśli wybieracie się na prywatkę i szukacie dobrej muzyki, zaoszczędzimy Wam czasu i przygotujemy ją za Was.

Będziemy z Wami do północy w rytmach największych sylwestrowych przebojów. Możecie też je sami zamówić. A potem wystarczy już tylko włączyć odbiornik na 103, 6 FM.

 Będzie to prawdziwa ‚gorączka sobotniej nocy’. Nie zabraknie zespołu Bee Gees. Będą też Abba, Boney M., Modern Talking – zespoły, przy których doskonale bawili się nasi rodzice i my ciągle bawimy się. Dodatkowo, będzie to wyjątkowe wydanie Wieczoru dla Ciebie. Będziecie dzwonić i składać sobie  życzenia. Możecie też cały czas zamawiać piosenki – mówi Jerzy Olszówka, prezenter RDN Małopolska, który będzie Wam towarzyszył w tę ostatnią noc 2016 roku.

Początek sylwestrowej zabawy z RDN o 21.30. Już możecie wysyłać SMS-y z życzeniami i propozycjami piosenek pod nr 72 601. W treści wpisujcie rdn.wdc, a po przerwie wasze sylwestrowe muzyczne propozycje i pozdrowienia. W trakcie programu czekamy też na Wasze telefony, pod nr 14 6 200 500.

Natomiast tuż po północy będziemy transmitować noworoczną Mszę św. z tarnowskiej katedry pod przewodnictwem bpa Stanisława Salaterskiego.

Posłuchaj Jerzego Olszówki:

Jadwiga Kozioł