Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Nauczycielu, zgłoś uczniów do Zawodowego Maratonu!

23 listopada @ 11:00 - 17:00

plakat zawodowy maraton zseo 2023

Nauczycielu, zgłoś uczniów do Zawodowego Maratonu!

Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie organizuje piątą edycję konkursu Zawodowy Maraton w ZSEO. Wydarzenie adresowane jest do uczniów i uczennic ze szkół podstawowych z Tarnowa i regionu tarnowskiego.

W konkursie, który odbędzie się 23 listopada, udział wezmą trzyosobowe drużyny złożone z uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Rozgrywka składać będzie się z pięciu runda tematycznie związanych z kierunkami kształcenia znajdującym się w ofercie ZSEO. Poziom zadań nie wpisze się w program nauczania obowiązujący w szkołach podstawowych, a ich wątkiem przewodnim będzie Projekt Erasmus+, którego szkoła średnia jest beneficjentem oraz propagatorem – w Zespole Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych funkcjonuje bowiem Regionalny Punkt Informacyjny Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Nagrody rzeczowe otrzymają wszyscy uczestnicy Zawodowego Maratonu w ZSEO, ale dla zwycięskiej szkoły przygotowano voucher na zakup sprzętu elektronicznego.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął pan Przemysław Bochenek, Kanclerz Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University z siedzibą w Nowym Sączu.

Patronat medialny nad konkursem objęły regionalne telewizje Tarnowska TV i STARnowa, tytuły prasowe „Temi” i „Kurier Tarnowski”, portal Nasz-Tarnów.pl oraz rozgłośnia radiowa RDN Małopolska.

Termin zgłaszania drużyn mija 15 listopada 2023 r.

Szczegóły w regulaminie dostępnym na stronie szkoły.

plakat zawodowy maraton zseo 2023

Szczegóły

Data:
23 listopada
Godzina:
11:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Skip to content