Tarnovia z kolejną porażką. Zacięty mecz w Woli Rzędzińskiej

237009724 2312903998845229 8833343502177652568 n

Piłkarki Tarnovii Tarnów z czwartą porażką w sezonie. Podopieczne Michała Jarząba przegrały na boisku w Woli Rzędzińskiej 2:3 z sąsiadującą w tabeli Akademią Piłkarską Lotos Gdańsk.

W sobotnim meczu padło aż 5 bramek. Tarnowianki, które chciały przerwać passę trzech porażek z rzędu źle weszły w spotkanie. Cały mecz musiały gonić wynik. Pierwszy gol padł w 10 minucie spotkania gdy Olga Sirant pokonała Magdalenę Syrek i wyprowadziła gości na prowadzenie.

Niespełna kwadrans później wyrównała Agnieszka Derus. Tarnowianki długo nie utrzymały remisu, ponieważ gdańszczanki za sprawą Julii Włodarczyk kilkanaście minut później znów objęły prowadzenie schodząc do szatni w dużo lepszych humorach. W drugiej połowie tarnowianki walczyły o wyrównanie, lecz to one znów straciły bramkę. Bramkarkę Tovii pokonała Klaudia Słowińska. Gola kontaktowego w doliczonym czasie gry zdobyła Katarzyna Białoszewska, ale do wyrównania nie udało się już doprowadzić.

Gdańszczanki po sobotnim zwycięstwie znajdują się na 9 miejscu w tabeli z 9 punktami na koncie. Tarnowianki są tuż za nimi z 6 zdobytymi punktami.