’Coraz więcej obowiązków, a zarobki wciąż niskie’ – pracownicy ZUS-u protestują w Warszawie
Pracownicy tarnowskiego oddziału ZUS-u dołączyli do ogólnopolskiej pikiety. W Warszawie protestują przeciwko złemu traktowaniu przez rząd i ciągłemu zwiększaniu zakresu obowiązków, za którym, jak tłumaczy przewodnicząca Związku Zawodowego Pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Beata Wójcik nie idzie wynagrodzenie. -Dzisiejsza pikieta jest poświęcona przede wszystkim naszym protestom w związku z niskimi wynagrodzeniami, nadmiernym obciążeniem pracą i domagamy … Czytaj dalej ’Coraz więcej obowiązków, a zarobki wciąż niskie’ – pracownicy ZUS-u protestują w Warszawie
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element