środa, 17 sierpnia 2022
TARNÓW +48 14 627 50 50  NOWY SĄCZ +48 18 449 06 00 

103,6 FM | 101,2 FM | 88,3 FM | 105,1 FM

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Produktu Lokalnego w Ispie

6 sierpnia @ 16:00 - 20:00

Gmina Wojnicz zaprasza na Festiwal Produktów Lokalnych


Sery, chleby, wina, przetwory w słoikach, a także wyroby ceramiczne i różnego rodzaju rękodzieło artystyczne – to tylko część asortymentu, jaki pojawi się już w najbliższą sobotę,
6 sierpnia na pierwszym Festiwalu Produktów Lokalnych „Swojskie Dzieła”, który odbędzie się na boisku sportowym w miejscowości Isep w Gminie Wojnicz.

 

Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Tarnowskiej zaprosiło kilkudziesięciu lokalnych wystawców
z terenu powiatu tarnowskiego, aby zaprezentowali swoje wyroby i pochwalili się tym co najlepsze w regionie.  Kiermaszowi towarzyszyć będą występy artystyczne z udziałem lokalnych muzyków, degustacje potraw regionalnych w wykonaniu Kół Gospodyń Wiejskich, prezentacja producentów orazwybór najlepszych na festiwalowej scenie, na której również pojawi się Zespół Ludowy „Biskupianie” oraz gwiazda wieczoru zespół Lachersi. Festiwal zakończy  potańcówka z zespołem Profes-band, która zaplanowana została do późnych godzin nocnych.

 

Wydarzeniu będzie towarzyszyć„Powiatowy Turniej Sołectw”, w którym reprezentanci gmin
z całego powiatu tarnowskiego będą ze sobą rywalizować konkurencjach sportowych o miano najlepszego. Oczywiście w formule „na wesoło” oraz w duchu fair-play oraz dobrej zabawy.

 

– Stowarzyszenie Sołtysów Ziemi Tarnowskiej serdecznie zaprasza naI Festiwal Produktów Lokalnych „Swojskie Dzieła” do miejscowości Isep w Gminie Wojnicz . Wydarzenie oprócz dobrej zabawy, ma celu wypromowanie lokalnych producentów oraz ich działalności. Chcemy wspólnie pochwalić się tym, co powiat i jego mieszkańcy mają do zaoferowania. – mówi prezes stowarzyszenia, Tadeusz Bąk.

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Szczegóły

Data:
6 sierpnia
Godzina:
16:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:

Organizator

GOK Wojnicz
Skip to content