Program

Pasmo w godzinach 17.00 – 6.00 jest wspólne dla RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz
Poranny program powtarzany jest nocą w godz. 24.00–4.00
Między 4.00 a 5.45 muzyka i powtórki niektórych audycji
Wiadomości: 6.00, 6.30, 7.00, 7.30, 8.00, 8.30, 9.00, 9.30, 10.00, 10.30, 11.00, 11.30, 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00, 20:00
Traffic: 6.45, 7.15, 7.45, 9.45, 14.45, 15.15, 15.45, 16.15
Serwisy sportowe: 6.45, 16.50
Kościół Żywy Wydarzenia: 5.45, 18.50, 21.20

5.45 Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
6.05 Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Dzień dobry w Regionie (Piotr Fortuna)
9.05 Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Co jest grane (Alicja Stolarczyk)
11.58 Kropla
11.59 Anioł Pański
12.05 Playlista Nieoczywista (Rafał Huszno)
13.05 Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudniowa radość (Lucyna Ruchała)
14.59 Kropla
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 Puls regionu (Dorota Kunc&Aneta Mleczko / Sylwia Szczepaniak)
17.00 Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska)
17.59 Chwila dla nadziei
18.00 Transmisja mszy św.
18.45  Katechizm na warsztat
18.50 Kościół Żywy Wydarzenia
19.00 Modlitwa różańcowa
19.45 Serwis Watykański
20.00 Studium Biblijne
20.30 Warto być trzeźwym (ks. Zbigniew Guzy)
21.00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21.20 Kościół Żywy Wydarzenia
21.30 Mocne Marki (Rafał Huszno)
23.00 Pod dachem nieba (Sławomir Kruczek) / powtórka z niedzieli
5.45 Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
6.05 Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
9.05 Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Dzień dobry w Regionie (Alicja Stolarczyk)
11.58 Kropla
11.59 Anioł Pański
12.05 Playlista Nieoczywista (Rafał Huszno)
13.05 Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudniowa radość (Lucyna Ruchała)
14.59 Kropla
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 Puls regionu (Dorota Kunc&Aneta Mleczko / Sylwia Szczepaniak)
17.00 Bez skierowania (Aneta Mleczko)
17.59 Chwila dla nadziei
18.00 Transmisja mszy św.
18.45  Katechizm na warsztat
18.50 Kościół Żywy Wydarzenia
19.00 Modlitwa różańcowa
19.30 Serwis z Jasnej Góry
19.45 Serwis Watykański
20.00 Lista przebojów RDN (Paweł Mleczko)
21.00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21.20 Kościół Żywy Wydarzenia
21.30 Przesłuchanie (Sebastian Szafarz)
23.00 Folkowa Lista Przebojów (Andrzej Zarych) / powtórka z niedzieli
5.45 Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
6.05 Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
9.05 Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Dzień dobry w Regionie (Alicja Stolarczyk)
11.58 Kropla
11.59 Anioł Pański
12.05 Playlista Nieoczywista (Rafał Huszno)
13.05 Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudniowa radość (Lucyna Ruchała)
14.59 Kropla
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 Puls regionu (Dorota Kunc&Aneta Mleczko / Sylwia Szczepaniak)
17.00 Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska&Magdalena Iwaniec)
17.59 Chwila dla nadziei
18.00 Transmisja mszy św.
18.45  Katechizm na warsztat
18.50 Kościół Żywy Wydarzenia
19.00 Modlitwa różańcowa
19.30 Rok Miłosierdzia
19.45 Serwis Watykański
20.00 Rockolekcje (Robert Krupa)
21.00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21.20 Kościół Żywy Wydarzenia
21.30 Nikodem puka nocą (ks. Krzysztof Orzeł)
23.00 Idź precz sztanie (ks. Krzysztof Orzeł) / powtórka z piątku
5.45 Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
6.05 Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Sądecki poranek (Piotr Fortuna)
9.05 Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) /Dzień dobry w Regionie (Alicja Stolarczyk)
11.58 Kropla
11.59 Anioł Pański
12.05 Playlista Nieoczywista (Rafał Huszno)
13.05 Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudniowa radość (Lucyna Ruchała)
14.59 Kropla
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 Puls regionu (Dorota Kunc&Aneta Mleczko / Sylwia Szczepaniak)
17.00 Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska)
17.59 Chwila dla nadziei
18.00 Transmisja mszy św.
18.45  Katechizm na warsztat
18.50 Kościół Żywy Wydarzenia
19.00 Modlitwa różańcowa
19.30 Z wiarą szukam
19.45 Serwis Watykański
20.00 Lista z Mocą – lista przebój muzyki chrześcijańskiej (ks. Jacek Miszczak)
21.00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21.20 Kościół Żywy Wydarzenia
21.30 W dżinsach i koloratce (ks. Jacek Miszczak)
23.00 Folkowe granie i gadanie (Piotr Gąsienica-Makowski) / powtórka z niedzieli
5.45 Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
6.05 Zawsze dzień dobry (Jerzy Zabawa) / Dzień dobry w Regionie (Piotr Fortuna)
9.05 Radio Aktywne (Monika Faron-Miśtak) / Co jest grane (Alicja Stolarczyk)
11.58 Kropla
11.59 Anioł Pański
12.05 Playlista Nieoczywista (Rafał Huszno)
13.05 Lepsza część dnia (Jerzy Olszówka) / Popołudniowa radość (Lucyna Ruchała)
14.59 Kropla
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 Puls regionu (Dorota Kunc&Aneta Mleczko / Sylwia Szczepaniak)
17.00 Ludzie są fajni (Wanda Wojtanowska)
17.59 Chwila dla nadziei
18.00 Transmisja mszy św.
18.45  Katechizm na warsztat
18.50 Kościół Żywy Wydarzenia
19.00 Modlitwa różańcowa
19.30 Boże Miłosierdzie – świadectwa oraz pomoc Kościołowi w potrzebie
19.45 Serwis Watykański
20.00 Idź precz sztanie (ks. Krzysztof Orzeł)
21.00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21.20 Serwis lokalny + Kościół Żywy Wydarzenia
21.30 Wehikuł Czasu (Krzysztof Borowiec)
22.00 Wieczór pod gwiazdami (Krzysztof Borowiec)
23.00 Lista z Mocą – lista przebój muzyki chrześcijańskiej (ks. Jacek Miszczak) / powtórka z czwartku
5.45 Modlitwa poranna, Kościół Żywy Wydarzenia (serwis diecezjalny), Patron dnia
6.05 Godzinki do NMP
7.05 Sobotni poranek (Paweł Mleczko, 8.05 gość: Magdalena Iwaniec w programie Pozytywny radiogram)
9.05 OLiS – listę najlepiej sprzedających się płyt w Polsce przedstawia Paweł Mleczko
10.05 Ze starej płyty, z nowego kompaktu (ks. Jacek Miszczak)
11.05 Bankomat – informacje ekonomiczne z Polski i świata
11.30 RDN patronuje (Wanda Wojtanowska)
11.58 Kropla
11.59 Anioł Pański
12.05 Grand Lista (Krzysztof Borowiec)
14.05 Fonograf (Krzysztof Borowiec)
15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia
15.30 Reportaż (Krystyna Pasek&Joanna Solak-Motyka)
17.00 Mocne Marki Suplement (Rafał Huszno)
18.00 Transmisja mszy św.
18.45  Katechizm na warsztat
18.50 Kościół Żywy Wydarzenia
19.00 Modlitwa różańcowa
19.30 PDM – audycja Papieskich Dzieł Misyjnych
19.45 Serwis Watykański
20.00 Poduszka do uszka – audycja dla dzieci (Patrycja Drożdż)
20.40 W trosce o Kościół – rozmowa z ks. bpem Andrzejem Jeżem
21:00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21.20 Kościół Żywy Wydarzenia
21.30 Wieczór dla Ciebie –piosenki na życzenie
23.00 Gospel Box
6.05 Godzinki do NMP
6.45 Kościół Żywy Wydarzenia
7.00 Księga – komentarze do czytań niedzielnych ks. Piotra Pawlukiewicza
7.45 W trosce o Kościół – rozmowa z ks. bpem Andrzejem Jeżem
8.00 Folkowa Lista Przebojów (Andrzej Zarych)
8.50 Przygotowanie liturgiczne
9.00 Transmisja mszy św.
10.00 Hurrrraaaaaa…….niedziela! (Paweł Mleczko&Jerzy Zabawa)
12.00 Anioł Pański
12.05 Koncert życzeń
14.30 Studium Biblijne
15.00 Godzina Miłosierdzia – transmisja koronki z kościoła Bożego Miłosierdzia w Tarnowie
15.30 Być bliżej – audycja dla osób niepełnosprawnych, ich rodzin i wolontariuszy (ks. Krzysztof Orzeł)
16.00 Folkowe granie i gadanie (Piotr Gąsienica-Makowski)
16.30 Audycja misyjna (ks. Piotr Boraca, 1 i 3 niedziela)
Z kanapy na tratwę (studenci, 2 niedziela)
Wieczór z koloratką (alumni WSD, 4 niedziela)
17.00 Góra Synaj (2 niedziela)
Audycja Akcji Katolickiej diecezji tarnowskiej (raz w miesiącu)
17.30 Głos Ewangelii – świadectwa wiary
18.00 Kościół Żywy Wydarzenia
18.10 Pod dachem nieba (Sławomir Kruczek)
19.00 Modlitwa różańcowa (księża. Jacek Miszczak i Krzysztof Orzeł wraz z słuchaczami)
19.45 Serwis Watykański
20.10 Magazyn sportowy (Grzegorz Golec)
21.00 Transmisja Apelu z Jasnej Góry
21.20 Kościół Żywy Wydarzenia
21.30 Muzyka mistrzów (ks. Stanisław Ganczarski)
22.30 Salon dziennikarski Floriańska 3 (wspólna audycja Radia Warszawa, Tygodnika Idziemy i portalu wpolityce.pl)
W ostatnią niedzielę Lectio Divina z par. św. Maksymiliana

WRZESIEŃ, 2008 R

* UWAGA. Program może ulec zmianie w przypadku innych transmisji

[/wc_accordion collapse=”0″ leaveopen=”0″ layout=”box”]