O radiu

 

RDN Małopolska jest lokalnym środkiem informacji i ewangelizacji w południowej Polsce. Radio działa od 1993 r. i nadaje całodobowy program dla słuchaczy Małopolski i części Podkarpacia na trzech częstotliwościach: 103,6 FM we wschodniej części Małopolski i zachodniej Podkarpacia. Radio RDN Małopolska jest rozgłośnią diecezji tarnowskiej.

Program Radia jest tworzony i nadawany ze studia w Tarnowie przy współpracy korespondentów lokalnych w Bochni, Brzesku, Dębicy i w innych ośrodkach regionu.

Swoim zasięgiem obejmujemy około 1.5 mln potencjalnych słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 120 kilometrów od Tarnowa.

Radio RDN Małopolska realizując oczekiwania i potrzeby słuchaczy regionu jest atrakcyjnym radiem informacyjno-muzycznym, dobrym i opiniotwórczym radiem lokalnym oraz nowoczesnym radiem ewangelizacyjnym. Te podstawowe cele radia realizowane są za pomocą programów informacyjnych, publicystycznych, ewangelizacyjno-religijnych, edukacyjno-kulturalnych oraz muzyczno-rozrywkowych.

rdn_poziom

 

RDN Nowy Sącz jest lokalną rozgłośnią nadającą całodzienny program z Placu Kolegiackiego w Nowym Sączu.  Jest to jedyna rozgłośnia regionalna z własnym całodobowym programem na Sądecczyźnie mająca na celu zapełnić lukę po nieistniejących już Radiu Echo i Radiu Galicja.

Radio RDN Nowy Sącz  nadaje całodobowy program dla słuchaczy powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego, gorlickiego oraz części nowotarskiego na częstotliwościach: 101,2 FM,88,3 FM oraz 105,1 FM. Swoim zasięgiem obejmujemy słuchaczy zamieszkałych na obszarze około 100 km od Nowego Sącza. Posiadamy własny wóz transmisyjny umożliwiający nadawanie relacji z dowolnego miejsca w kraju i Europie. Jako radio lokalne wspieramy pomysły i działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnych.

Jesteśmy ważnym źródłem informacji dla mieszkańców. Organizujemy i czynnie włączamy się w akcje charytatywne. Od kilkunastu lat przed Świętami Wielkanocnymi i Bożego Narodzenia rozdajemy w Tarnowie i Nowym Sączu po kilkaset paczek żywnościowych dla najbardziej potrzebujących. Zachęcamy Państwa do współpracy na antenie radia.

rdnns_poziom

 

 

jacek_miszczak
ks. Jacek Miszczak
Dyrektor
 jacek.miszczak@rdn.pl
krzysztof_orzel
ks. Krzysztof Orzeł
Wicedyrektor
 krzysztof.orzel@rdn.pl
boguslawa_kuta
Bogusława Kuta
Księgowość
 ksiegowosc@rdn.pl
magdalena_iwaniec
Magdalena Iwaniec
Klub Dobrze Nastawionych
 magdalena.iwaniec@rdn.pl
magdalena_szary
Magdalena Szary
Sekretariat
 sekretariat@rdn.pl
alicja_stolarczyk1
Alicja Stolarczyk
Dyrektor anteny
 alicja.stolarczyk@rdn.pl

Biuro Promocji i Reklamy RDN Małopolska

pawel_jucha
Paweł Jucha
Dyrektor Biura Promocji i Reklamy
 paweljucha@rdn.pl
 728 817 149
monika_boryczko
Monika Boryczko
Specjalista ds. reklamy
 monika.boryczko@rdn.pl
 728 447 874
mariusz_starzyk
Mariusz Starzyk
Specjalista ds. reklamy
 mariusz.starzyk@rdn.pl
 796 138 237
Konrad Sikorski
Specjalista ds. reklamy
 konrad.sikorski@rdn.pl
 536 161 403
bartosz_chmielnik
Bartosz Chmielnik
Specjalista ds. promocji, grafik
 bartosz.chmielnik@rdn.pl
 728 447 873
ewa_lasota
Ewa Lasota
Specjalista ds. promocji
 ewa.lasota@rdn.pl
 668 463 466
grzegorz_osucha
Grzegorz Osucha
Specjalista ds. emisji reklam
 grzegorz.osucha@rdn.pl
 884 222 082

Biuro Promocji i Reklamy RDN Nowy Sącz

aneta_buczek
Aneta Buczek
Dyrektor Biura Promocji i Reklamy
 aneta.buczek@rdn.pl
 728 817 146
sylwia_guzik
Sylwia Bobrowska
Specjalista ds. reklamy
 sylwia.bobrowska@rdn.pl
 728 447 875

Redakcja Informacji RDN Małopolska

dorota_kunc
Dorota Kunc
Szef Redakcji Informacji
 dorota.kunc@rdn.pl
aneta_mleczko
Aneta Mleczko
Wydawca, zastępca Szefa Redakcji Informacji
 aneta.mleczko@rdn.pl
ewa_biedron
Ewa Biedroń
Reporter, wydawca
 ewa.biedron@rdn.pl
malgorzata_miczek zabawa
Małgorzata Miczek-Zabawa
Wydawca
 malgorzata.miczek@rdn.pl
jadwiga_koziol
Jadwiga Kozioł
Reporter
 jadwiga.koziol@rdn.pl
patrycja_drozdz
Patrycja Wolnik
Reporter
 patrycja.drozdz@rdn.pl
katarzyna_cygan
Katarzyna Cygan
Reporter
 katarzyna.cygan@rdn.pl
joanna_solak motyka
Joanna Solak-Motyka
Reporter
 joanna@rdn.pl
grzegorz_golec
Grzegorz Golec
Reporter, fotoreporter, sport
 grzegorz.golec@rdn.pl
pawel_michalczyk
Paweł Michalczyk
Korespondet lokalny Bochnia
 pawel.michalczyk@rdn.pl
lukasz_wrona
Łukasz Wrona
Korespondet lokalny Brzesko
 lukasz.wrona@rdn.pl
anna_zboch
Anna Zboch
Korespondent lokalny Dębica
 anna.zboch@rdn.pl

Redakcja Informacji RDN Nowy Sącz

sylwia_szczepaniak
Sylwia Szczepaniak
Szef Redakcji Informacji
 sylwia.szczepaniak@rdn.pl
krystyna_pasek
Krystyna Pasek
Serwisant
 krystyna.pasek@rdn.pl
jakub_wegrzyn
Jakub Węgrzyn
Reporter
 jakub.wegrzyn@rdn.pl
krzysztof_niedzielan
Krzysztof Niedzielan
Reporter, sport
 krzysztof.niedzielan@rdn.pl
jolanta_fraczek
Jolanta Frączek
Reporter
 jolanta.fraczek@rdn.pl
maria_molka
Maria Mółka
Reporter
 maria.molka@rdn.pl

Prezenterzy RDN Małopolska

wanda_wojtanowska
Wanda Wojtanowska
Prezenter
 wanda.wojtanowska@rdn.pl
jerzy_olszowka
Jerzy Olszówka
Realizator, prezenter
 jerzy.olszowka@rdn.pl
monika_faron mistak
Monika Faron-Miśtak
Prezenter
 radioaktywne@rdn.pl
rafal_huszno
Rafał Huszno
Prezenter
 rafal.huszno@rdn.pl
pawel_mleczko
Paweł Mleczko
Realizator, prezenter
 pawel.mleczko@rdn.pl
jerzy_zabawa
Jerzy Zabawa
Realizator, prezenter
 jerzy.zabawa@rdn.pl
lukasz_szary
Łukasz Szary
Realizator
 szary@rdn.pl
male
Mariusz Matuszkiewicz
Realizator
 mariusz.matuszkiewicz@rdn.pl
male
Paweł Hajduga
Realizator
 pawel.hajduga@rdn.pl

Prezenterzy RDN Nowy Sącz

lucyna_ruchala
Lucyna Ruchała
Prezenter
 lucyna.ruchala@rdn.pl
piotr_fortuna
Piotr Fortuna
Prezenter
 piotr.fortuna@rdn.pl

Stali współpracownicy RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz

robert_krupa
Robert Krupa
Stały współpracownik RDN
 robert@rpm.pl
krzysztof_borowiec
Krzysztof Borowiec
Stały współpracownik RDN
 krzysztof.borowiec@rdn.pl
slawomir_kruczek
Sławomir Kruczek
Stały współpracownik RDN
 slawomir.kruczek@rdn.pl
sebastian_szafarz
Sebastian Szafarz
Stały współpracownik RDN
 sebastian.szafarz@rdn.pl
gasienica3m
Piotr Gąsienica-Makowski
Stały współpracownik RDN
 
zARYCH
Andrzej Zarych
Stały współpracownik RDN
 andzarych@gmail.com
henryk_bukowiec
Henryk Bukowiec
specjalista ds. technicznych
 

Studio Produkcji Nagrań Dźwiękowych RDN

mariusz_dziekan
Mariusz „Mario” Dziekan
Studio nagrań
 mario@rdn.pl
piotr_figiel
Piotr „Słoń” Figiel
Lektor
 slon@rdn.pl