RDN: Nowe audycje w jesiennej ramówce, „Puls Regionu” od 15:00

Nowe, interesujące programy oraz zmiany w lubianych przez słuchaczy audycjach – tak będzie wyglądać jesienna ramówka radia RDN Małopolska. Nie zabraknie porad na rozmaite tematy, przeglądów kulturalnych, a także informacji religijnych.

Najważniejszą nowością jest rozszerzony, dwugodzinny „Puls Regionu”. Na przegląd tematów dnia Łukasz Pelc zaprasza już od 15. Zmienią się też godziny nadawania popularnych programów. „Radio Aktywne” startować będzie już o dziewiątej, a „Leci z Górki” – tuż po południu.

Nowa ramówka będzie znacznie atrakcyjniejsza dla słuchaczy. Młodych rodziców i miłośników podróży zaciekawi rodzinny program „Hurrrraaaaaa…….niedziela! ”, nadawany w niedzielne przedpołudnia już od 10. W ostatni dzień tygodnia poznamy także najświeższe informacje o Światowych Dniach Młodzieży, które odbędą się w przyszłym roku w Krakowie. „Góra Synaj” na falach RDN już od 17.

Ważnym punktem ramówki będzie także wtorkowy program „Bez Skierowania”. Będzie zawierał on rozmowy z lekarzami i specjalistami, w trakcie których dowiemy się jak zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Swoje pytania będą mogli zadawać także słuchacze – zapowiada ksiądz Jacek Miszczak, dyrektor radia RDN Małopolska.

Nowością jest również cykliczny „Reportaż RDN”. W każdy czwartek o 17:10, podejmować będziemy ważne problemy społeczne.

Ostatnie dni tygodnia stać będą pod znakiem kultury. W piątki poznamy najciekawsze propozycje wyświetlane na srebrnym ekranie. „Filmowy Wieczór” już od 21.30. W sobotnie przedpołudnie zapraszamy natomiast na przegląd najciekawszych weekendowych imprez. „Pod patronatem RDN” o 11:30.

Zobacz pełną ramówkę RDN

Ksiądz Jacka Miszczak o nowym programie „Bez Skierowania”:

Ksiądz Jacek Miszczak o rozszerzonym, dwugodzinnym „Pulsie Regionu”: