Tarnów: Można zostać członkiem jury Przeglądu Piosenki Aktorskiej

 

Jeżeli jesteś miłośnikiem piosenki aktorskiej, możesz zostać członkiem jury ogólnopolskiego przeglądu w Tarnowie. Trwają zgłoszenia nie tylko uczestników trzeciego już konkursu, ale i członków komisji oceniającej artystów.

Kompletujemy dziesięcioosobowe jury publiczności – mówi Iwona Kapa, prezes Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie. – Bardzo prosimy o tak zwane listy motywacyjne, czyli uzasadnienie dlaczego ktoś chce być z nami, oglądać wszystkie prezentacje i przyznać nagrodę. Zgłoszenia są przyjmowane między innymi na profilu facebookowym III Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Do piątku trwają też zgłoszenia do III Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Mogą wziąć w nim udział zarówno soliści, jak i duety. Jeżeli chodzi o uczestników, jedynym ograniczeniem jest to, że nie mogą posiadać dyplomu wyższej szkoły muzycznej. – Podczas przeglądu odbędzie się też spotkanie z Arturem Barcisiem – mówi Iwona Kapa, prezes Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Teatralnych w Tarnowie. – Artur Barciś, oprócz tego, że jest aktorem, reżyserem i bardzo ciekawą osobą, przede wszystkim jest aktorem śpiewającym. Ma swój recital, który zaprezentuje 2 września. Myślę, że wiele swoich ciekawych doświadczeń może nam przekazać.

III Ogólnopolski Przegląd Piosenki Aktorskiej odbędzie się 1 i 2 września. Stowarzyszenie przyjmuje zgłoszenia do 11 sierpnia. Szczegóły na rdn.pl.
Kontakt: oppa.tarnow@gmail.com , tel. 606787439

Posłuchaj Iwony Kapy:

 

Patrycja Wolnik