Tarnów: Czy przedsiębiorcy odczują skutki remontu Krakowskiej? [WIDEO]

 

Prezydent powinien iść na ustępstwa i zgodzić się na proponowane przez przedsiębiorców z Tarnowa rozwiązania na czas remontu ul. Krakowskiej – powiedziała w programie Słowo za Słowo radna PiS Anna Krakowska. Jak wiecie z wiadomości RDN, podczas spotkania z Romanem Ciepielą przedsiębiorcy, którzy prowadzą swoje biznesy wzdłuż ulicy Krakowskiej prosili o darmowe parkingi na starówce. Prezydent mówi NIE i przekonuje, że remont nie będzie uciążliwy. Radna Anna Krakowska tego entuzjazmu jednak nie podziela

Jak nam już mówi doświadczenie z poprzednich lat, przedsiębiorcy poniosą skutki remontu. To nie jest tylko sprawa ciągów komunikacyjnych, ale też huku, pyłu i kurzu – dodaje radna.

Remont ulicy Krakowskiej rusza już jutro. Będzie on podzielony na etapy. Pierwszy odbędzie się na tzw. górnym odcinku, czyli od ul. Katedralnej do ul. Batorego. Na temat remontu ulicy Krakowskiej mówić będziemy także w jutrzejszym programie Słowo za słowo. Gościem będzie Artur Michałek z Zarządu Dróg i Komunikacji Miejskiej w Tarnowie. Początek już po 8.00.

Posłuchaj Anny Krakowskiej:

 

zobacz także:

Aneta Mleczko