Okocimski deklasuje, dobra forma ekipy z Dobczyc i Dąbrowy Tarnowskiej

 

W Leopak Oldboys Lidze rozegrano drugą kolejkę spotkań. Trzy drużyny zachowały status drużyny niepokonanej, natomiast bez zwycięstwa pozostają zespoły z Gdowa, Lisiej Góry oraz Bochni.

W Gdowie, miejscowa Gdovia uległa Stranieri Dobczyce 1:6, w Brzesku Okocimski pokonał innego beniaminka Jackókę FB Wojtas 14:5. W Dąbrowie Tarnowskiej miejscowy DTS pokonał BKS Stalprodukt Bochnia 7:5. Kolejne dwa trafienia na swoje konto zapisał Waldemar Dzierżanowski, który z sześcioma bramkami prowadzi w klasyfikacji najlepszych strzelców. W ostatnim pojedynku w Lisiej Górze Juniorzy pokonali Dinozaurów 7:3.

Następna kolejka rozegrana zostanie 21 kwietnia (piątek).

Jackówka FB Wojtas – DTS Dabrowa Tarnowska – godz. 18:30
BKS Stalprodukt Bochnia – Dinozaury Lisia Góra – godz. 19:00
Juniorzy Lisia Góra – Gdovia Gdów – godz. 19:30
Stranieri Dobczyce – Okocimski Brzesko – godz. 20:30

Tabela:

1. Okocimski Brzesko – 2 – 6 pkt – 19:8
2. Stranieri Dobczyce – 2 – 6 pkt – 10:2
3. DTS Dąbrowa Tarnowska – 2 – 6 pkt – 14:10
4. Juniorzy Lisia Góra – 2 – 3 pkt – 12:10
5. Jackówka FB Wojtas – 2 – 3 pkt – 9:17
6. BKS Stalprodukt Bochnia – 2 – 0 pkt – 8:11
7. Gdovia Gdów – 2 – 0 pkt – 4:11
8. Dinozaury Lisia Góra – 2 – 0 pkt – 4:11

Klasyfikacja strzelców:

6 – Waldemar Dzierżanowski (DTS)

5 – Tomasz Kozieł (Okocimski), Krzysztof Kwaśniewski (Jackówka)

4 – Grzegorz Cholewa (DTS), Tomasz Mikuliński (Okocimski)

3 – Paweł Bajorek (Juniorzy), Piotr Brożek (Juniorzy), Sławomir Jagła (Okocimski), Bogdan Kukułka (Okocimski), Robert Sakowicz (Okocimski), Grzegorz Stach (Juniorzy)

2 – Wojciech Dziadoń (Jackówka), Roman Dziedzic (BKS), Daniel Goryczko (BKS), Robert Nogaj (Stranieri), Robert Nowak (Stranieri), Paweł Piotrowicz (DTS), Jarosław Strach (BKS)

1 – Andrzej Burzawa (Dinozaury), Grzegorz Ćwiercz (Stranieri), Janusz Dąbrowski (Stranieri), Łukasz Górecki (Juniorzy), Arkadiusz Grabka (DTS), Bartłomiej Guzik (Stranieri), Marcin Imiołek (BKS), Paweł Jantoń (Juniorzy), Robert Klęsk (Gdovia), Stanisław Kostrzewa (Okocimski), Janusz Krawczyk (Stranieri), Marcin Krokosz (BKS), Bogdan Król (Jackówka), Grzegorz Lada (Dinozaury), Robert Mąka (Jackówka), Tomasz Michura (Stranieri), Wojciech Panek (Stranieri), Jarosław Piasecki (DTS), Marek Pisarski (Gdovia), Dariusz Sikora (Gdovia), Mariusz Szostak (Dinozaury), Paweł Szypułka (Dinozaury), Krzysztof Tomala (Juniorzy), Piotr Więcław (Gdovia)

Grzegorz Golec