Wygrana piłkarzy dąbrowskich w Lisiej Górze [ZDJĘCIA]

Za nami kolejne pojedynki Leopak Oldboys Ligi. W Mikluszowicach BKS Stalprodukt Bochnia uległ zespołowi  Jackówka F.B. Wojtas 3:4, w Dobczycach miejscowa drużyna Stranierri pokonała Dinozaurów Lisia Góra 4:1.

Natomiast w Lisiej Górze doszło do pojedynku miejscowych Juniorów z DTS Dąbrowa Tarnowska. Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla zespołu z Powiśla, który dzięki trafieniu Waldemara Dzierżanowskiego objął prowadzenie. W miarę upływu minut gra się wyrównała i po pierwszej części był remis 2:2. Druga odsłona pojedynku dobrze rozpoczęła się znów dla gości. Dzięki dobrej skuteczności Dzierżanowskiego, który trzykrotnie trafił do bramki rywali szybko dąbrowianie objęli prowadzenie 6:2. Jednak w końcowych minutach gry wkradło się w ich poczynania rozluźnienie i gospodarze odrobili straty. Ostatecznie Juniorzy Lisia Góra przegrali z DTS Dąbrowa Tarnowska 5:7.

-Granie podaniami i wyciąganie przeciwnika do przodu, przyniosło efekty – mówił po meczu Paweł Piotrowicz z zespołu dąbrowskiego

-Gdyby nie fatalna skuteczność w pierwszej połowie, wynik mógł być inny – uważa Paweł Jantoń z drużyny Juniorów Lisia Góra

Pierwszym liderem zespół z Dobczyc, którzy wyprzedza lepszym bilansem bramkowym ekipy z Dąbrowy Tarnowskiej oraz Brzeska. W najbliższy piątek rozegrana zostanie druga kolejka spotkań.