Tarnów: Wędrówka po sklepach 1 kwietnia w… domowych kapciach

 

Tarnowskie Gemini od 1 kwietnia chciało wprowadzić rewolucję dla klientów – zakupy w pantoflach. Przy wejściu do galerii mieliby zmieniać buty na domowe kapcie. Akcja to żart z okazji prima aprilis, do którego przyłączyło się RDN Małopolska.

Jak na 1 kwietnia przystało, galeria chciała zrobić klientom psikusa i ruszyła z kampanią „Poczujmy się wyjątkowo tej wiosny – poczujmy się jak w domu”. Dosłownie „jak w domu”, bo według informacji, które pojawiły się także na naszej antenie, klienci przy wejściach do galerii mieliby zmieniać buty na wygodne kapcie. A decyzja o tym miała być podyktowana badaniami, wywiadem środowiskowym oraz – uwaga – dbałością o powierzchnie płaskie.

I faktycznie, każdy, kto w sobotę odwiedził centrum handlowe, otrzymywał specjalne kapcie na zmianę. Przymusu jednak nie było, choć nie brakło takich, którym pomysł się spodobał.

gemini_klapki

Jak powiedział nam Krzysztof Blacha, PR manager centrum handlowego, niektórzy klienci takie rozwiązanie chętnie wprowadziliby w sezonie zimowym, kiedy zakupy w ciężkich, zimowych butach mogą być męczące.

Galeria na razie nie zamierza jednak wprowadzać zmian. Przypominamy zatem, że spokojnie można po niej spacerować w normalnych butach.

Posłuchaj informacji:

Katarzyna Cygan

Fot. Gemini Park Tarnów