Skrzyszów: To tu padła rekordowa szóstka!

 

To w Skrzyszowie koło Tarnowa padła rekordowa wygrana w Lotto! Szczęśliwa szóstka była warta prawie 37 milionów złotych. Wygrane liczby to: 9,10,25,35,44 i 45. Informacja o wygranej obiegła miejscowość z prędkością światła.

To wydarzenie dnia, mieszkańcy są nie tylko w szoku, ale i próbują za wszelką cenę dociec, kto jest właścicielem prawie 37 mln złotych. – Cieszymy się, że szóstka padła właśnie u nas – mówią mieszkańcy. – Przyjechałem, żeby się zapytać, czy w tym sklepie padła szóstka. Dla mnie nie byłby to szok. Bardzo się cieszymy, że to w naszych okolicach – mówią. – Nawet trudno wyobrazić sobie taką sumę. To jest podatek od chytrości, ale czasem się opłaca – żartuje ktoś inny i dodaje –  żeby ta osoba umiała właściwie wykorzystać tę kwotę, żeby mu się w głowie nie przewróciło –

Liczyłyśmy, że to może któraś z nas – żartują ekspedientki sklepu, w którym znajduje się szczęśliwy oddział kolektury Lotto. – Była olbrzymia radość! Każdy się zastanawiał, kto to może być. Rozmawiałyśmy między sobą, licząc, że może nam szczęście dopisało. Mamy stałych klientów, którzy u nas puszczają lotka. Prawdopodobnie to jest mieszkaniec czy mieszkanka Skrzyszowa, chociaż może to być osoba, która przejeżdżała i wstąpiła do nas. Jest nam niezmiernie miło, że jakiś klient wyszedł bardziej zadowolony niż zwykle – dodają.

Wygrana ze Skrzyszowa przeszła do historii gier liczbowych w Polsce. Tak duża kwota w Lotto narastała od 19 lutego. Szczęśliwiec wygrał dokładnie 36 726 210,20 zł.

To już kolejna tak wysoka wygrana w regionie. Przypomnijmy, że rok temu – w maju – główna wygrana padła w Żabnie – ponad 30 milionów.

Posłuchaj mieszkańców:

Posłuchaj ekspedientek:

Małgorzata Miczek-Zabawa