RDN: To z RDN słuchacze spędzają najwięcej czasu – najnowsze wyniki słuchalności

 

To z RDN Małopolska najwięcej czasu spędzają słuchacze z byłego województwa tarnowskiego.

Najnowsze badania pokazują także, że nasza rozgłośnia zajmuje trzecie miejsce pod względem słuchalności na tym terenie. Wyprzedzają nas jedynie dwie stacje ogólnopolskie. Jak mówi dyrektor Biura Reklamy i Promocji RDN Małopolska, Paweł Jucha, wyniki słuchalności pokazują, że mamy bardzo wiernych słuchaczy.

Jesteśmy zdecydowanie na pierwszym miejscu z czasem słuchania radia. To znaczy, że każdy słuchacz statystycznie naszego radia 230 minut dziennie, to jest prawie 4 godziny. Jest to jeden z najważniejszych wskaźników, który pokazuje przywiązanie słuchacza do radia. Analizując wcześniejsze wyniki, jesteśmy stacją, której słuchalność od roku stale rośnie – dodaje Paweł Jucha.

Badania pokazują także, że Radia RDN słucha więcej kobiet niż mężczyzn, a najliczniejszą grupę stanowią osoby w przedziale wiekowym od 40 do 59 lat z wykształceniem średnim.

Badania zostały przeprowadzone od listopada 2016 do stycznia 2017 roku. Wiernym słuchaczom dziękujemy i cieszymy się, że ciągle przybywa nam nowych słuchaczy.

Posłuchaj Pawła Juchy:

Grzegorz Golec