Nieciecza: „Polowanie na męża” z zaskakującym zakończeniem [ZDJĘCIA]

 

Nie wszystko złoto co się świeci – to morał wynikający z komedii Michała Bałuckiego „Polowanie na męża”. Sztukę wystawili artyści amatorskiego Teatru w Niecieczy.

Przedstawienie krakowskiego komediopisarza poruszyło problem nowomieszczańskich zachowań. Na deskach niecieckiego teatru akcja toczyła się w bardzo szybkim i zawrotnym tempie. Nie zabrakło również licznych zabawnych i niespodzianych sytuacji. -Morał ze spektaklu płynie jeden, że trzeba nie tylko patrzyć na pieniądze innego, a na wnętrze i serce. Sama sztuka bardzo dobra i śmieszna. Kolejne udane przedstawienie Teatru w Niecieczy. Trzeba popierać takie lokalne inicjatywy. Bardzo dobrze, że mamy taką scenę i często tu przyjeżdżamy. Sam spektakl bardzo wesoły, pełen zwrotów akcji i dający do myślenia – mówili widzowie po przedstawieniu.

„Polowanie na męża” będzie można zobaczyć jeszcze w niedzielę 8 stycznia o godzinie 17. Natomiast 29 stycznia w Teatrze w Niecieczy posłuchać będzie można koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu miejscowego chóru.

Posłuchaj widzów Teatru w Niecieczy